De Show


Woe 11 september Try Out  De Pas - Heesch www.de-pas.nl
Zat 14 september Try Out De Molen - Beuningen www.theaterdemolen.nl
Woe 18 september Try Out De Groene Engel - Oss www.groene-engel.nl
Woe 25 september Try Out ‘t Mozaïek - Wijchen www.mozaiekwijchen.nl
Woe 2 oktober Try Out D’n Bogerd - Druten www.bogerddruten.nl
Woe 9 oktober Try Out De Horst - Venhorst www.dehorstvenhorst.nl
Zon 8 dec 2013 Try Out Acropolis - Megen acropolis-megen.nl
Zon 19 okt 2014 Aanv. 15.00 u. Myllesweerd Mill www.myllesweerd.nl
Zon 02 nov 2014 Aanv. 14.30 u. Den Durpsherd Berlicum www.durpsherd.nl
Zat 8 nov 2014 Aanv. 15.00 u. Theater Idea - Soest www.ideacultuur.nl
Zo 9 nov 2014 Aanv. 15.00 u. Theater Twee Hondjes - Hellevoetsluis www.theatertweehondjes.nl
Zo 14 dec 2014 Aanv. 14.00 u. De Lievekamp - Oss www.lievekamp.nl
Di 23 dec 2014 Aanv. 15.00 u. vanBerensteyn Veendam www.vanberensteyn.nl
Woe 21 jan 2015 Aanv. 15.00 u. Maldensteijn - Malden www.maldensteijn.nl
Zo 1 maart 2015 Aanv. 15.00 u. Singer - Laren www.singerlaren.nl
Zo 15 maart 2015 Aanv. 14.30 u. Podium Boxtel - Boxtel www.podiumboxtel.nl
Zo 22 maart 2015 Aanv. 14.30 u. Catharinahof - Grave www.catharinahofgrave.nl
Zo 12 april 2015 Aanv. 14.00 u. De Goudse Schouwburg - Gouda (uitverkocht!) www.goudseschouwburg.nl
Zo 17 mei 2015 Aanv. 14.30 u. Het Klooster - Nuenen www.hetklooster.org
Woe 7 oktr 2015 Aanv. 15.00 u. Theater Castellum - Alphen a/d Rijn www.theatercastellum.nl
Zo 1 nov 2015 Aanv. 14.30 u. De Poorterij Zaltbommel www.de-poorterij.nl
Zo 15 nov 2015 Aanv. 11.00 u.
en 14.00 u.
Crowntheater Aalsmeer www.crowntheateraalsmeer.nl
Ma 21 dec 2015 Aanv. 15.00 u. De Kattendans - Bergeijk www.kattendans.nl
Vrij 19 febr 2016 Aanv. 16.00 u. Markant - Uden www.markantuden.nl
Zo 21 febr 2016 Aanv. 15.00 u. Theater De Speeldoos - Vught www.theaterdespeeldoos.nl
Zo 6 mrt 2016 Aanv. 14.30 u. Stadstheater De Bond - Oldenzaal www.stadstheaterdebond.nl
Zo 20 mrt 2016 Aanv. 15.00 u. DOK6 Theater - Panningen www.dok6.eu
Zat 24 sept 2016 Aanv. 14.30 u. De Berchplaets - Berghem www.deberchplaets.nl,
Zo 9 okt 2016 Aanv. 14.30 u. De Weijer - Boxmeer www.deweijer.nl
Zo 30 okt 2016 Aanv. 16.00 u. Theaterkerk - Bemmel www.kerkbemmel.nl

Hou onze site in de gaten voor nieuwe speeldata!